« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çek yıldız Milan Baros Nou Camp'ta

Galatasaray'ın golcü oyuncusu Baros dünya devi Barcelona'nın stadı Nou Camp'ta görüntülendi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milan Baros, yakın arkadaşlarıyla birlikte geçtiğimiz günlerde, dünya devi Barcelona'nın maçını Nou Camp'ta izledi. Koltuk değnekleriyle yürüyebilen Çek yıldız, kişisel internet sitesi için Barcelona atkısıyla poz verdi.

Çek yıldız Milan Baros Nou Campta

BİRAZ SABIR GEREKLİ
G.Saray'da sahalara dönmesi dört gözle beklenen Milan Baros, yakın arkadaşları Ladislav Palat ve Richard Malovic'e kendi sitesi için yaptığı röportajda ilginç açıklamalarda bulundu. Ligdeki hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Çek yıldız, futbolcular olarak Rijkaard'a güvenlerinin sonsuz olduğunu dile getirerek, “Karşınızda Avrupa ve dünya futboluna damgasını vurmuş büyük bir futbol ismi duruyor. Barcelona'da oynattığı futbola tüm Avrupa hayran kaldı. İnsanların biraz daha sabırlı olması gerekli” dedi.

ANTİ FUTBOL ŞİKAYETİ
Türkiye Ligi'nde birçok takımın anti futbol oynadığına dikkat çeken Baros, “Sürekli rakibi oynatmamaya çalışan, hep geride ve sert futbol oynayan takımlar var. Onlar kazanmak ya da iyi futbol sergilemekten çok büyük takımları bozmak için sahaya çıkıyor” diye konuştu. F.Bahçe derbisi öncesinde Arda-Cristian arasında yaşanan kavgayla ilgili görüşlerini aktaran Çek yıldız, “Cristian bu hareketi dikkatimizi düşürmek ve konsantrasyonumuzu yıpratmak için yaptı. Nitekim maç öncesi herkes bunu konuştu” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz