« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çek bir kanat

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İlhan SÖYLER

Galatasaray dün Ali Sami Yen'de ‘‘Kendin pişir, kendin ye’’ kebapçısında gibiydi. Sırttan bir et söylediler. Geldi, ama bir hayli sertti. Sonra Fatih Terim bu eti değiştirip kanat söyledi. Lezzetliydi, acısı, biberi boldu.

Galatasaray, kanadı yiyince açıldı da açıldı. Çünkü bu kanata lezzet katan öncelikle Hagi'ydi. Tattıran da Hakan Şükür'dü. Kanadın tadına tat katan bir başka isim de Okan'dı. Yağsız, kemiksiz mücadelesiyle arkadaşlarına, ‘‘buyurun’’ diyip servis yaptı.

Kaptan olarak sahaya çıkan Tugay da sakatlığın ve idmansızlığın verdiği güçsüzlükle istenileni bir türlü yapamadı. Uzun zamandır formdan uzak kalan Arif, yine aynıydı. Bu Arif'e birşeyler oldu, anlamadım gitti. Fazla oynuyor diye mi bu hale geldi acaba. Ama olmaz ki...

Hakan Ünsal da idmanlarda takoz gibi. Ama maça gelince şaşırıyorum. İdmandaki takoz gidiyor, sünger gibi birşey oluyor. Defansta Popescu'nun hali de bir garip. Rakip fazla hücum etmiyor, rahatlık batıyor mudur nedir, bu rehavetle işi gücü bırakıyor. Yerinde sıkılıyor galiba...

Galatasaray, adım adım şampiyonluğa gidiyor. Kalan iki hafta, sarı kırmızılılar için tam bir final. Bazı futbolcuların artık uyanışa geçip, bütün sezon yapamadıklarını bu hayati 180 dakikada yapmaları gerekiyor.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler