GeriSpor Cehennemi görecekler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cehennemi görecekler

İskoçya’nın Daily Record gazetesiyle röportaj yapan F.Bahçeli Andersson, "Rangers'lılar asıl cehennemi görmedi. G.Saray'daki atmosfere bakıp iki misliyle çarparsanız, F.Bahçe hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz" dedi.

İskoçya'nın en yüksek tirajlı gazetesi Daily Record, 'Atom Bombası' başlıklı haberde Andersson ile yaptığı röportaja 3 sayfa yer ayırdı. Andersson, 'Geçen sezon G.Saray maçına gelen Rangers'lılar asıl cehennemi görmediler. Biz G.Saray'dan iki misli daha çılgın bir takımız. Taraftarımız bize yardımcı olmak için çok daha ileri gider. Biz G.Saray'dan daha iyi takımız' dedi.

RAPAİÇ'E DİKKAT

F.Bahçe'de dikkat edilecek futbolcuyu Milan Rapaiç olarak ilan eden İskoç gazetesi, son yıllarda G. Saray'ın gölgesinde yaşayan F.Bahçe'nin Mustafa Denizli ile şampiyonluğu yakaladığına dikkat çekti. Daily Record, Şükrü Saraçoğlu'nda 12 ay geçiren Andersson'un Rangers'in İstanbul'da nelerle karşılaşacağını şöyle ifade ettiğini bildirdi: 'Başka takımlar bizim sahaya gelmekten çekinirler.

G.Saray'daki atmosfere bakıp iki misliyle çarparsanız, F.Bahçe hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Çok ateşliler. Rangers bu atmosferi beğenmeyecek. Taraftarlarımız, Rangers futbolcularını rahat ettirmeyecek. Yabancı takımlar için İstanbul'da oynamak çok zor.

F.Bahçe, bu yerlerin içinde en kötüsü. Biz, G.Saray'dan daha büyük takımız, bizim daha çok taraftarımız var. Kimse bizim statda oynamak istemez. Geçen sezon, sahamızda 17 maç yaptık ve hepsini kazandık. İyi bir rekor. Rekoru tutmak istiyoruz.'

LARSSON’DAN YARDIM

Kurada G.Rangers-Maribor galibinin çıktığına Fenerbahçe'nin bayram ettiğini anlatan Andersson, 'Mükemmel bir haber. Çok iyi bir kura çekildi. Bakalım Maribor mu, yoksa Rangers mi bize düşecek? Ama Rangers'ın turu atlayacağına inanıyorum. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak bizim için çok önemli. İki hedefimiz vardı. Birincisi şampiyon olmaktı. İkincisi Avrupa'da daha büyük bir takım olmak. Ayrıca Celtic'de oynayan arkadaşım Henrik Larsson'dan Rangers'e ait maç kasetleri ve bilgi isteyeceğim. Larsson yardımcı olacaktır’’ dedi.Yorumları Göster
Yorumları Gizle