"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Cehennem Melekleri setine TT baskını

“Cehennem Melekleri 3”te kullanılmak üzere 5 özel motosiklet tasarlayan Tarhan Telli, hazırladığı araçları Sylvester Stallone ve ekibine teslim etmek üzere 8 kişilik ekibiyle Sofya’ya gitti.

TT Custom Chop-pers’ın sahibi Tarhan Telli’nin ünü Türkiye sınırlarını aştı. Telli, Hollywood yapımı “The Expendables 3” (Cehennem Melekleri 3) filmi için 5 motosiklet tasarladı.
Daha önce NBA takımı Orlando Magic’te oynayan basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu için üç tekerli bir motosiklet üreten, mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı için ürettiği motosikletle de Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye aday olan Telli, ürettiği motorları “The Expendables 3”ün çekimlerinin devam ettiği Sofya’ya kendi ekibiyle götürdü.
8 kişilik ekip sadece transferi tamamlamakla kalmadı; Jason Statham, Sylvester Stallone, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Randy Couture, Dolph Lundgren gibi yıldızlardan oluşan dev kadroya sürüş tekniği eğitimi de verdi.
Eğitim sonunda “The Expendables 3” için tasarlanan serideki “Blue Devil”i Lundgren, “Gunshot”ı Couture ve “Limitless”ı da Snipes kullandı.
Sette oyuncularla sıcak ilişkiler kuran Tarhan Telli, onları Türkiye’ye davet de etti. 15 Ağustos 2014’te vizyona girecek “The Expendables 3”ün set görüntüleri ve kamera arkasında yaşananlar, önümüzdeki günlerde Kelebek’in VIP Adres köşesinde olacak.

Sol omzunda kurt dövmesi bulunan Tarhan Telli, Sylvester Stallone’ye kurt figürlü yüzük hediye etti. Sevan Bıçakçı imzalı yüzüğün arka yüzünde Arapça “Allah seni korusun” yazıyor.

X