« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cehennem haftası

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şimşekler bu 3 maçı da Antalya'da oynayacak

Beşiktaş'a yenilerek Türkiye Kupası'na veda eden Antalyaspor'u şimdi, 17-22 Aralık arasındaki 7 günde Gençlerbirliği, Galatasaray ve Siirt Jetpaspor'dan oluşan birbirinden zor 3 maçlık seri bekliyor

EN ZOR HAFTA: Beşiktaş'a 2-1 yenilerek Türkiye Kupası'na veda etmenin üzüntüsünü yaşayan Kaptan Adnan ve arkadaşlarınının önünde şimdi de birbirinden zor 3 maç oynayacakları hafta var. Kırmızı beyazlılar, 17-22 Aralık tarihleri arasındaki 7 günde G.Birliği, G.Saray ve Siirt Jetpaspor ile oynayacakları maçlardan sonra devre arası tatiline çıkacak. Antalyaspor, 17 Aralık'taki G.Birliği, 20 Aralık'taki G.Saray ve 23 Aralık'taki Siirt Jetpaspor maçlarını kendi sahasında oynayacak.

MESAİ BAŞLADI: Şimşekler, yarın G.Birliği ile oynayacakları maçın hazırlıklarına dün başladı. Öğleden sonra tesislerde yapılan antrenmana hafif sakatlığı bulunan Darci ile hasta olan Atilla katılmadı. Atilla'nın bugün yapılacak ter idmanına katılacağı ve maç kadrosuna alınacağı bildirildi. Darci, pazartesi gününden sonra takımla birlikte çalışmalara başlayacak. Teknik Direktör Metin Ünal, dünkü antrenmanda fazla yüklenmediği futbolculara taktik çalışması yaptırdı.

ÖNCE G.BİRLİĞİ: Ligde birinci devrenin son haftasından birbirinden zor 3 maç oynayacakları için antrenmanlarda yüksek tempo uygulamayı düşünmediğini söyleyen Ünal, ‘‘Çalışmalarımızın temposunu futbolcularımızın 7 gün içinde 3 maç oynayacağını gözardı etmeden programladık. İşimiz kolay değil. Ancak öncelikle yarınki G.Birliği maçını düşünüyoruz. Bu maçı kayıpsız geçersek hemen arkasından G.Saray ve Siirt Jetpa ile oynayacağımız maçlar için de moral kazanmış olacağız’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz