SİVAS HABERLERİ

ÇEDAŞ'tan genel aydınlatma denetimi duyurusu

DHA
06.03.2018 - 17:02Son Güncelleme :
DHA

SİVAS, (DHA)- Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) tarafından yapılacak Genel Aydınlatma Denetimi kapsamında Sivas, Tokat ve Yozgat'ın bazı bölgelerindeki cadde ve sokaklarda 5-19 Mart tarihleri arasında aydınlatma armatürleri gündüz bazı saatlerde kontrol amaçlı yanar halde olacak.
Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) 5-19 Mart 2018 tarihleri arasında Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) tarafından Genel Aydınlatma Denetimi'ne tabi tutulacak. ÇEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre "Genel Aydınlatma Yönetmeliği kapsamında yapılacak denetim belirtilen tarihlerde Sivas, Tokat ve Yozgat il merkezleri başta olmak üzere illere bağlı ilçe, belde ve köylerdeki bazı bölgelerde kamunun genel kullanımına yönelik bulvar, cadde, sokak, alt-üst geçit, köprü, meydan, kavşak, yürüyüş yolu ve yaya geçidi gibi yerlerin aydınlatılması amacıyla devreye alınan armatürlerin bir kısmı gündüz saatlerinde kontrol amaçlı yanıyor olacak. Denetim sürecinde gündüz saatlerinde yanacak aydınlatma lambalarının arıza kaynaklı veya gereksiz yere yanmadığını hatırlatır kamuoyunun bilgisine sunarız" açıklaması yapıldı. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Sivas haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Sivas haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde ÇEDAŞ'tan genel aydınlatma denetimi duyurusu haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı