« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cebinden ödedi

Başkan Yıldırım Demirören, oyuncuların prim ve transfer alacaklarını öderken, "Takım ikinci yarıya kafa olarak rahat girecek. Kulüpte kimsenin parası kalmaz. Parasal tüm sıkıntılarımız giderilmiştir" diye konuştu

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ta futbolculara başkan morali.. Siyah beyazlı oyuncuların prim ve transfer alacakları olan 3 milyon YTL’yi Yıldırım Demirören kendi cebinden ödedi. Demirören, takımın ikinci yarıya kafa olarak rahat gireceğini belirtirken, "Beşiktaş’ta para krizi olmaz" dedi. Dün sabah Akaretler’deki kulüp binasına gelen Demirören, ikinci başkan Murat Aksu, asbaşkan Kıvanç Oktay, genel sekreter Kenan Öner ve icra kurulu üyesi Ertunç Soğancıoğlu’nun yer aldığı bir toplantı yaptı.

Sıkıntımız yok

Başkan, bu minik zirvede borçların sıfırlanacağını ve kendi cebinden 3 milyon YTL’nin banka hesaplarına yatırılacağını açıkladı. Demirören, takımın ikinci yarıya sorunsuz çıkacağını ileri sürerek şöyle konuştu: "Beşiktaş’ın tek derdi sportif başarı. Teknik direktörümüz Tigana yönetimdeki kadro ve yapacağımız takviyelerle bu başarıyı mutlaka yakalayacağız. Kulübümüzün parasal hiçbir sıkıntısı yoktur. Futbolcularla ilgili tüm sorunlar giderilmiştir."

Borcu ödeyeceğiz

Yıldırım Demirören
’in yaptığı maddi jestten dolayı futbolcular adına açıklamada bulunan kaptan Tayfur ve Sergen Yalçın, "Başkanımız bize alacaklarımızın ödeneceğini söyledi. Ve gününde ödeme yapıldı. Şu anda takım olarak maddi sorunumuz yok. Antalya kampında iyi bir performans yakaladık. İkinci yarıda başkanımız Demirören ve yönetimine borcumuzu ödeyeceğiz" dediler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler