« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çebi: Bizi istemeyenlerin stadımızda işi yok

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, TV8'de katıldığı Telegol programında gündemdeki konular ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Serhat Ulueren'in "Galatasaray taraftarı bu hafta İnönü'ye gelebilecek mi sizce" sorusuna şu yanıtları verdi:

"Galatasaray taraftarının bu hafta maça gelip gelmeyeceği ile ilgili çıkmış bir karar yok. Ancak Galatasaray camiasına da gönül kırıklığımız var. Bir stadda oynamak ve onların TT Arena'da misafiri olmak bu kadar kırıcı hale getirilmemeliydi. Bizi kendi stadlarına istemeyenlerin, bizim stadımızda da işi olmayacağını düşünüyorum. Taraftarı da yönetimi de Galatasaray'dan kimse stadımıza gelmesin. Galatasaray camiasının yaptıklarını unutmadık. Canları yanarsa akıllanırlar belki. Canları yansın ki bir daha başkasına yapamasınlar bunu" dedi.

SAMET AYBABA'NIN ARKASINDAYIZ

Çebi, sezon sonuna kadar ne olursa olsun Samet Aybaba'nın arkasında olduklarını söyledi.

BAROS-Q7 TAKASINI DOĞRULADI

Gündemde olan Baros-Quaresma takasının doğrulayan Çebi, Abdurrahim Albayrak'ın kendilerine böyle bir teklifte bulunduğunu cevap vermek için Başkan Fikret Orman'ın yurtdışından dönmesini beklediklerini söyledi ve kesin açıklamalar yapmaktan kaçındı.

Quaresma ile ilgili de konuşan Çebi,  teknik direktör Samet Aybaba'nın takımda düşünmemesi nedeniyle kadro dışı bıraktıklarını ve Q7'nin aldığı yıllık ücreti ödememek için de bazı çalışmalar yaptıklarını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz