GeriFutbol Çebi: 81 puanla şampiyon oluruz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çebi: 81 puanla şampiyon oluruz

Çebi: 81 puanla şampiyon oluruz
refid:28632652 ilişkili resim dosyası

LİG’de son 9 haftaya girilirken, şampiyonluk yarışında kıran kırana bir mücadele yaşanıyor... Ezeli rakipler zirveyi paylaşmış durumda...

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, ligin sonunda 81 puanla ipi göğüsleyeceklerini ve hiç maç kaybetmeyeceklerini söyledi... Medya ile olan sohbet toplantısında mutlu sona olan inancını dile getiren Çebi, “Lig bittiğinde 81 puanla şampiyon oluruz. 9 maçın hepsini kazanırız. Bütün isteğimiz ve inancımız bu yönde. Ben bu takıma güveniyorum, bu çocuklar da bunu inşallah başaracaklar. Fenerbahçe 80, Galatasaray da 79 puanla ligi bitirir” diye konuştu.

TEK KAYBEDEN GALATASARAY

ÇEBİ’nin kalan haftalardaki hesabına göre Beşiktaş her maçını kazanıp mutlu sona ulaşıyor. Fenerbahçe de her maçını alıp, ikinci oluyor. Galatasaray ise sadece Beşiktaş’a kaybediyor.
Beşiktaş’ta kalıp, kalmayacağı sürekli tartışılan Hırvat hoca Slaven Biliç konusuna da açıklık getiren Ahmet Nur Çebi., “Bu konu çok ve gereksiz yere yazılıp çiziliyor. Kesin olan şey var. Her iki tarafında 500 bin Euro fesih bedel hakkı bulunuyor. Bu her iki taraf için de geçerli bir durum. Ben şahsen hocamızın gideceğini zannetmiyorum. Gitmek isteyeceğini de düşünmüyorum. Ama giderse de hocasız kalmayız” dedi.

“HAZİRAN’DA AMELİYATHANE AÇIK”

ALTTAKİ takımlara çok puan kaybettiklerini de sözlerine ekleyen Çebi, “Bu kadar puan kaybetmemeliydik. Bunlar lig maratonunda olabilecek şeyler ama biz kendi içimizde bu kayıpların haddinden fazla olduğunu düşünüyoruz” dedi.
Sakatlıkların da normal olmadığını ama bütün suçu da sadece bir kişiye veya bir birime bağlamanın yanlış olduğunu ifade eden Çebi “Sakatlık konusunda her şeyi Haziran ayında masaya yatıracağız. Haziran’ın 1 ve 7’si arası ameliyathane açık. Doktor, zemin, başka faktörler. Her şeyi değerlendirmeye alacağız ve ona göre bir yol çizeceğiz. Bu konuda her türlü kararı alabiliriz” diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle