MANİSA HABERLERİ

CBÜ’lü Akademisyene En İyi Sunum Ödülü

IHA
10.07.2015 - 17:57Son Güncelleme : 10.07.2015 - 17:58

CBÜ REKTÖRÜ PROF. DR. KEMAL ÇELEBİ, DOÇ. DR. TÜLÜN ÖZTÜRK'Ü MAKAMINDA KABUL EDEREK TEBRİK ETTİ

IHA

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tülün Öztürk 30. Avrupa Kardiyo-Torasik Anesteziyologlar Kongresi’nde “En İyi Poster Sunumu” dalında birincilik ödül aldı.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tülün Öztürk, 24-26 Haziran 2015 tarihlerinde İsveç’in Göteborg şehrinde yapılan 30. Avrupa Kardiyo-Torasik Anesteziyologlar Kongresi’nde, "Effects of Acute vs Chronic Atenolol on Intestinal Ischemia and Reperfusion Injury in Hypercholesterolemic Rats (Hiperkolosterolemik Ratlarda Akut ve Kronik Atenololun Barsak İskemi ve Reperfüzyon Hasarı Üzerine Etkileri) Öztürk T, Vural K, Tuğlular İ, Var A, Kurdal T, Aydemir I, Şengel A” adlı sunumuyla, ‘En İyi Poster Sunumu’ dalında birincilik ödülü aldı.
Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, Doç. Dr. Tülün Öztürk’ü makamında kabul etti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Gümüş’ün de yer aldığı ziyarette, “Bu önemli başarı nedeniyle değerli öğretim üyemiz Doç. Dr. Tülün Öztürk’ü, Tıp Fakültemiz Klinik ve Temel Bilimler Bölümleri akademisyenlerimizi tebrik ediyorum. Hedefimiz, bu tarz akademik başarıların artarak devam etmesidir. Biz öğretim üyelerimize şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da çalışmalarında her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden CBÜ’lü Akademisyene En İyi Sunum Ödülü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CBÜ’lü Akademisyene En İyi Sunum Ödülü haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Eylül 2017, Pazar
  • İmsak
   05:15
  • Guneş
   06:52
  • Öğle
   13:13
  • İkindi
   16:38
  • Akşam
   19:13
  • Yatsı
   20:38
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı