NİĞDE HABERLERİ

ÇBB, Çiftehan'da toplandı

DHA
27.03.2016 - 12:00Son Güncelleme :
DHA

ÇUKUROVA Belediyeler Birliği (ÇBB) mart ayı Encümen ve Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı, Niğde'nin Ulukışla İlçesi'nde yapıldı.

Çiftehan Termal Otel'de Pozantı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çay'ın ev sahipliğinde, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve ÇBB birlik Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın Başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Tarsus, Sarıçam, Kadirli, Pozantı, Karaisalı, Saimbeyli, Anamur, Hatay ve Osmaniye Belediye Başkanlarının yanı sıra birlik üyesi meclis üyeleri katıldı. 2 gün süren birlik toplantısının ilk gününde encümen üyeleri gündemi görüştü. Toplantılarda Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği (BEKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Karaaslan, İhale Yasası, belediyelerde gelir artırıcı tedbirler ve taşeron işçi kadro yasası ile ilgili bilgilendirme yaptı. Toplantıları her ay farklı bir yerde gerçekleştirdiklerini belirten Burhanettin Kocamaz, amaçlarının yapılanları yerinde görmek, incelemek ve çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunmak olduğunu söyledi.

Malik GÖDELİNER/ULUKIŞLA, (Niğde), (DHA)

MG (OA) (27.03.2016/FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden ÇBB, Çiftehan'da toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2016 tarihinde saat 12 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ÇBB, Çiftehan'da toplandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı