« Hürriyet.com.tr
MENÜ

ÇAYKUR'dan tanıtım ve reklam TIR'ı

ÇAYKUR Genel Müdürlüğünce ÇAYKUR ve Türk çayının tanıtımını yapmak için 'ÇAYKUR Tanıtım ve Reklam TIR'ı' hazırlandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

ÇAYKUR Genel Müdürü Ekrem Yüce, gazetecilere yaptığı açıklamada, TIR'ın ÇAYKUR ve Türk çayını yurt içi ve yurt dışındaki organizasyonlarda tanıtmak için hazırlandığını söyledi.

Reklam ve Tanıtım TIR'ının açılabilir platformla 60 metrekare alana sahip olduğunu ifade eden Yüce, “Bu TIR bizim bütün ürünlerimizi, ülkemizin her köşesindeki fuarlar ve festivallerde, gerek duyulduğunda da yurt dışındaki fuarlarda tanıtmak üzere hazırlandı. Bu tanıtım TIR'ı ile birlikte ÇAYKUR'un ve çayımızın bütün reklamları yapılacaktır. Yapılan organizasyonlarda şehirlerin en önemli yerlerinde, zaman zaman üniversitelerimizde, zaman zaman da şehirlerin en merkezi noktalarından çayımızın niteliklerini tanıtmaya çalışacağız” dedi.

Yüce, tanıtım TIR'ının ilk yolculuğunu Trabzon'a yapacağı ve 1. Karadeniz Spor Oyunları boyunca tanıtım faaliyetleri yapacağını belirtti.

Yüce, TIR'ın 250 bin YTL KDV'ye mal olduğunu, içinde açılabilir platform, servis bankosu, hediyelik çay satış bankosu, jeneratör, klimalar, çay tanıtım filmlerinin izlenebileceği plazma televizyon, DVD-VCD oynatıcılar, vitrin, çay makineleri, buzdolabı, yaşam odası, banyo, tuvalet ve su deposu ile broşürlük bölümlerinin bulunduğunu sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz