Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çaykur Rizespor durmuyor

TFF 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, Erzurum'daki 1. etap çalışmalarının ardından, yeni sezon hazırlıklarına bugünden itibaren Bolu'da devam edecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulüp futbol şube sorumlusu Mustafa Baltacı, 2. etap çalışmalarına Bolu kampı ile devam edeceklerini belirterek, “Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Kamp çalışmalarımız teknik direktör Engin Korukır kontrolünde devam edecek. Bütün futbolcu arkadaşlarımız kampa katıldı. 20 gün sürecek kamp çalışmalarımızın ardından Rize'ye döneceğiz. Çalışmalarımıza Rize'de devam edeceğiz” dedi.

Önümüzdeki günlerde Çaykur Rizepor'da güzel şeyler olacağını ifade eden Baltacı, “Başkanımız Metin Kalkavan yönetiminde eksik olan yerlere transferler yapılacak. Yapacağımız transferlerle Çaykur Rizespor daha güzel yerlere gelecek. Severin Brice Bikoko ve İlyas Çakmak kesinlikle kadroda düşünülmüyor. İkisini isteyen külüpler, Transfer Komitesi başkanımızla görüşecekler. Uygun bulunduğu takdirde transfer edeceğiz” diye konuştu.

Baltacı, bir yabancı ve 3 yerli oyuncu daha transfer edeceklerini kaydederek, Beşiktaş'ta görev yapan Erkan ve Sezer'i de aralarına beklediklerini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler