ZONGULDAK HABERLERİ

Çaycuma’da Faaliyete Geçen Belediye Veznesine Ziyaret

IHA
28.10.2015 - 14:38Son Güncelleme :

BASKAN KANTARCI CAYCUMA İSTASYON MAHALLESINDEKI VEZNE VE IRTIBAT BUROSUNU ZIYARET ETTI

IHA

Çaycuma’da yeni faaliyete geçen belediye veznesi ziyaret edildi.
Çaycuma Terminalinde yeni hizmete giren vezne ve irtibat bürosunu, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile birlikte eski Belediye Başkanı Osman Metin Yurtbay, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, CHP İlçe Başkanı Fuat Kalaycı, belediye meclis üyeleri ziyaret ettiler.
Başkan Kantarcı, “Belediyemizin şubesi diyebileceğimiz bu büroda, belediye ile ilgili her türlü işler yapabilecek. Amacımız, ayırmak değil. Amacımız, hizmeti herkesin ayağına getirmek. Vatandaşlar bu şubeden, ön ödemeli sayaçlara su yüklenmesi, su faturası, Çevre Temizlik Vergisi, Emlak Vergisi, kira gibi Belediye ödemelerinin tümünü bu vezneden yapabilecek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Çaycuma’da Faaliyete Geçen Belediye Veznesine Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çaycuma’da Faaliyete Geçen Belediye Veznesine Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı