MANİSA HABERLERİ

Çavuşoğlu Şehzadeler İle Değişiyor

IHA
29.10.2015 - 14:21Son Güncelleme :

ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ. MAHALLEDE BAZI SOKAKLARDA PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARININ YAPILDIĞINI BELİRTEN BAŞKAN ÇELİK, MAHALLE MUHTARLIK BİNASI, CAMİİ ÇEVRE DUVARI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİNİN DE BİTİRİLDİĞİNİ İFADE ETTE.

IHA

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Çavuşoğlu Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Mahallede bazı sokaklarda parke taşı döşeme çalışmalarının yapıldığını belirten Başkan Çelik, mahalle muhtarlık binası, camii çevre duvarı ve çevre düzenlemesinin de bitirildiğini ifade ette.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Çavuşoğlu Mahallesinde belediyenin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi. İnceleme esnasında Başkan Çelik’e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Belediye Başkan yardımcısı Bilal Demir de eşlik etti. Çavuşoğlu Mahallesinde birçok hizmeti yaptıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Bugün Çavuşoğlu mahallemizde Belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceliyoruz. Daha önce toz ve çamur içerisinde olan sokaklarımızı parke taşı ile döşüyoruz. Bu çalışmayla mahallemizde toplamda 2 bin 500 metrekare parke döşeme işlemi yapacağız. Bunun yanı sıra atıl durumda bulunana muhtarlık binasını da baştan sona yenileyerek muhtarlığımızın hizmetine sunduk. Ayrıca Mahalle camisinin çevre duvarları, korkuluklarını da yeniden yaptık. Camimizin dış cephesini de boyayıp güzel bir görünüme kavuşturduk. Bize bugün eşlik eden değerli AK Parti ilçe başkanıma da çok teşekkür ediyorum. Mahallemizde yapılan çalışmalarda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler Çavuşoğlu Mahallemiz için hayırlısı olsun.
“DAHA GÜZEL HİZMETLER ŞEHZADELER İLE GELECEK”
Şehzadeler Belediyesinin Çavuşoğlu Mahallesinde güzel hizmetlere imza atığını belirten AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç “Bu gün çok değerli Şehzadeler Belediye Başkanımız ve mahalle muhtarımız ile beraber Çavuşoğlu Mahallemizde yapılan hizmetleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Çavuşoğlu Mahallemizdeki sorunların çözülmesine yardımcı oldukları için Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bu gün yapılan çalışmalar, bundan sonra Çavuşoğlu Mahallemize daha güzel hizmetlerin geleceğinin bir göstergesidir bu. Emeği geçen tüm herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Çavuşoğlu Şehzadeler İle Değişiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 14 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çavuşoğlu Şehzadeler İle Değişiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı