BARTIN HABERLERİ

Çavuşoğlu Fen Lisesi, Erasmus Projesi Etkinlikleri Düzenleyecek

IHA
27.02.2015 - 15:58Son Güncelleme :

BARTIN HASAN SABRİ ÇAVUŞOĞLU FEN LİSESİ 2015-2017 YILLARI ARASINDA YÜRÜTÜLECEK OLAN ‘OKULDA HAREKETLİLİK, SAĞLIĞIMIZ SERVETİMİZ’ ADLI ERASMUS ARTI PROJESİ KAPSAMINDA YEREL VE ULUSLARARASI ETKİNLİKLER DÜZENLEMEYE BAŞLADI.

IHA

Bartın Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi 2015-2017 yılları arasında yürütülecek olan ‘Okulda Hareketlilik, Sağlığımız Servetimiz’ adlı Erasmus artı projesi kapsamında yerel ve uluslararası etkinlikler düzenlemeye başladı.
İspanya, Letonya, Türkiye ve İtalya ortaklığıyla yapılan projede tüm ülkelerle eş zamanlı yardımlaşma yarışması düzenlendi. Yarışmanın amacı öğrencilerde yardımlaşma ve dayanışma duygusunu güçlendirmek, aktif bireyler olmalarına katkı sağlamak ve sosyal konulara duyarlılığı artırarak sivil toplum faaliyetlerine katılımlarını artırmak olduğu ifade edildi. Kermes hazırlıklarına öğrenci ve velilerin büyük desteği oldu. Düzenlenen kermesin geliri kar amacı gütmeyen bir derneğe bağışlanacağı bildirildi. Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen projenin ilk toplantısı 23-28 Mart 2015 tarihinde İspanya’nın Taleyuela kentinde gerçekleşecek. Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi toplantıya 11 öğrenci ve 4 öğretmenden oluşan 15 kişilik bir grupla katılacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Çavuşoğlu Fen Lisesi, Erasmus Projesi Etkinlikleri Düzenleyecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 15 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çavuşoğlu Fen Lisesi, Erasmus Projesi Etkinlikleri Düzenleyecek haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:14
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  15:16
 • Akşam
  17:30
 • Yatsı
  19:08
Sayfa Başı