Dünya Haberleri

DÜNYA

  Çatıda korku dolu anlar

  hurriyet.com.tr
  25.09.2014 - 17:28 | Son Güncelleme:

  ABD’de bir kadın evine giren adamdan kaçmak için çatıya sığınmak zorunda kaldı. Genç kadının korku dolu anları yoldan geçen biri tarafından görüntülendi.

  Los Angeles kentinde meydana gelen olayda, Melora Rivera isimli kadın evine tanımadığı bir adamın girdiğini duyunca büyük korkuya kapıldı. 29 yaşındaki Melora, çareyi yarı çıplak iki katlı evin çatısına çıkıp burada gizlenmekte buldu. Evine giren adam da çatıya çıkıp kendisini ararken, Rivera yanına aldığı cep telefonuyla polisi arayarak yardım istedi.

  Çatıda korku dolu anlar

  Oyunculuk yapan ve Whitney Houston’ın başrol oynadığı 2012 yapımı “Sparkle” adlı filmde de rol alan Rivera’nın korku dolu anları sokaktan geçen Alexandria Thompson isimli kadın tarafından görüntülendi. Thompson’ın çektiği fotoğraflarda daha sonradan kimliği Christian Hicks olduğu öğrenilen adam, Rivera’nın hemen arkasında görünüyor.

  Çatıda korku dolu anlar

  Thompson, fotoğrafları Twitter hesabından paylaşırken kısa sürede eve gelen polis bir merdiven yardımıyla Rivera’yı çatıdan indirdi. Daha sonra eve izinsiz giren Hicks’i de yakalayarak gözaltına aldı. Hicks’in akıl hastası olduğu belirtilirken, Rivera, olayın ardından yaptığı açıklamada, “Niyetinin ne olduğunu bilmiyordum ama hiçbir şekilde onunla yüzleşmek istemezdim” diyerek yaşadığı korku dolu anları anlattı.

  Çatıda korku dolu anlar

  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı