« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Catchings çok keyifli

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Medical Park'ın yeni transferi Tamika Catchings, takıma dönmekten ve arkadaşlarıyla yeniden buluşmaktan mutlu olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
ABD'li oyuncu Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, sezon ortasında gelmesinden dolayı üzerinde bir baskı hissetmediğini belirterek, “Takım arkadaşlarımla buluştuğum için kendimi çok iyi hissediyorum. Burada başarı için elimizden geleni yapacağız. Daha önce Doneeka ile Indiana'da birlikte oynamıştık. Sylvia ve Seimone'la milli takımda oynamıştım. Michelle'e karşı da forma giydim. O da iyi bir oyuncu ve onlarla birlikte burada forma giyeceğim için mutluluk duyuyorum” dedi.

Oynarken keyif alacağına inandığını ifade eden Catchings, “Burada çok kaliteli yerli ve tabancı oyuncular var ve ne yaparsak takım olarak yapacağız. Sert savunmamız ve iyi hücumla başarının geleceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Tamika Catchings, sezon içi hedefler konusunda ise “Hem sezon sonu için, hem de Türkiye Kupası için daha çok zaman var. Şu anda öncelikle hafta sonunda ligde oynayacağımız Fenerbahçe maçını düşünüyoruz. Kalan kısmını daha sonra konuşuruz” dedi.

Kendisini iyi hissettiğini anlatan Tamika Catchings, Dünya Şampiyonası'ndan sonra ara verdiğini, ancak çalışmalarına devam ettiği için oynamaya hazır olduğunu sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler