« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çataloluk: Finale adımızı yazdırmak istiyoruz

Beko Basketbol Ligi play-off yarı final serisi ilk maçında yarın akşam Galatasaray Cafe Crown ile karşılaşacak Banvitspor'un genel menajeri Turgay Çataloluk, “Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız maçları kazanarak avantajlı duruma geçmek ve sonrasında bu seriyi kazanarak final serisine adımızı yazdırmak istiyoruz”dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çataloluk, play-off çeyrek finallerinde Olin Edirne'yi elemelerinin ardından yarı finalde Galatasaray Cafe Crown takımı ile eşleştiklerini hatırlattı.

Bu çerçevede serinin ilk maçını yarın akşam sahalarında oynayacaklarını dile getiren Çataloluk, “Zor bir seriden çıktık. Bakıldığında yorgun gibi gözükebiliriz. Ancak takım ritmimizin devamı açısından önümüzdeki seride bunun olumlu katkıları olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Çataloluk, Galatasaray Cafe Crown serisinin de yine zorlu mücadelelere sahne olacağını ifade ederek, şunları söyledi:
“Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız maçları kazanarak avantajlı duruma geçmek ve sonrasında bu seriyi kazanarak final serisine adımızı yazdırmak istiyoruz. Tüm sezon boyu ve Olin Edirne serisinde olduğu gibi taraftarlarımızı centilmence destekleri için Galatasaray Cafe Crown maçlarına bekliyoruz.” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz