SAMSUN HABERLERİ

Çatal: "Tarih Ülkemize Çok Önemli Bir Misyon Yüklemiştir"

IHA
26.10.2015 - 11:24Son Güncelleme : 26.10.2015 - 11:25

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, halkın daha çok çalışarak ve birbirine daha sıkı kenetlenerek 2023 hedeflerine ulaşılabileceğini söyledi.

IHA

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, halkın daha çok çalışarak ve birbirine daha sıkı kenetlenerek 2023 hedeflerine ulaşılabileceğini söyledi.
Geçmişten günümüze, bu ülkenin dünya tarihinde çok önemli roller üstlendiğini ve İslam’ın bayraktarlığını yaptığını belirten AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, "Bu misyonun devam etmesi güçlü bir Türkiye ile mümkün olacaktır" dedi.
"Özellikle son yıllarda yapılan atılımlar ülkemizin bu misyonu üstlenmesindeki umutları arttırmıştır" diyen Çatal, şunları kaydetti: "Ülkemiz gerek İslam Dünyasını ve gerekse de mazlum ülkelerin umudu haline gelmiştir. Şuna inanıyorum ki; İslam ülkeleri, özellikle son yıllarda içerisinde oldukları karışıklık ve bunalımlardan Türkiye Cumhuriyeti’nin önderliğinde sıyrılacaktır. Şanlı tarihimiz bize böyle bir misyon yüklemiştir. Bu misyon daha çok çalışarak ve birbirimize daha sıkı kenetlenerek 2023 hedeflerine ulaşmakla mümkün olabilecektir. Gerek ülkemiz ve gerekse de İslam Dünyasının buna ihtiyacı vardır. Tecrübeler göstermiştir ki, Türkiye’de atılımlar daima istikrarlı hükümetler döneminde yapılabilmiştir. Bundan dolayı ülkemizde istikrarın devam etmesi büyük önem arz etmektedir. Milli gelir ve refah düzeyinde meydana gelen önemli artışlar, istikrarlı, kararlı ve güçlü bir hükümet sayesinde olmuştur."
Türkiye’nin her konuda büyük hamleler yaptığını belirten AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, halkın refah düzeyinde gözle görülür ilerlemeler kaydedildiğini ve artık yollardan hastanelere kadar birçok hizmet alanının Avrupa standartlarına ve bazı faaliyetlerde de Avrupa’dan daha iyi bir konuma gelindiğini de sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Çatal: "Tarih Ülkemize Çok Önemli Bir Misyon Yüklemiştir" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çatal: "Tarih Ülkemize Çok Önemli Bir Misyon Yüklemiştir" haberi güncellenecektir.

  SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:30
  • Guneş
   06:12
  • Öğle
   12:39
  • İkindi
   16:06
  • Akşam
   18:44
  • Yatsı
   20:14
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı