« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cassano'yu fena kızdırdılar: Evleniyor

İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Marcello Lippi tarafından milli takım kadrosuna çağrılmayan Antonio Cassano, Dünya Kupası'nın yapılacağı tarihte evlenme kararı aldı.

Eda BERKBAYRAK / MİLANO, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Antonio Cassano-Carolina Marcialis çiftinin en özel anları

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Sampdoria'da top koşturan forvet oyuncusu Antonio Cassano, İtalyan futbolseverlerin tüm baskısına rağmen teknik direktör Marcello Lippi tarafından milli takım kadrosuna alınmadı.

Özellikle son iki maçta taraftardan büyük tepki alan ve yuhalanan Lippi, buna karşın kararından dönmedi ve Cassano'yu kadro dışı bırakmayı sürdürdü.

Sinirli tavırlarının yanı sıra, sık sık antrenörlerle yaptığı kavgalarla gündeme gelen ve teknik camiada pek de sevildiği söylenemeyen Cassano, 2010 Dünya Kupası kadrosuna alınmaktan umudunu kesince, tepkisini farklı bir yöntemle ortaya koydu.

Bir süredir birlikte olduğu Genova Sutopu Takımı oyuncularından 18 yaşındaki Carolina Marcialis ile evlenmeye karar veren 27 yaşındaki futbolcu Cassano, evlilik tarihi olarak da Dünya Kupası'nın yapıldığı sürece denk gelen 19 Haziran 2010'u belirledi.

Ama ilerde olası bir teknik direktör değişikliğinde yeni hocanın Cassonu'yu milli takıma alması durumunda oyuncunun aldığı evlilik kararından vazgeçip kupaya gidip gitmeyeceği ise tam bir soru işareti.


Bunları da Beğenebilirsiniz