« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Casillas'tan fotoğraflı savunma

Real Madrid'in kaptanı kaleci İker Casillas, takımının antrenmanına geç kaldığı gerekçesiyle, teknik direktör Jose Mourinho'nun koyduğu kural gereği para cezası aldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Casillas, geçen pazartesi günkü antrenmana geç kalması sonrasında verilen para cezasını, facebook sayfasında esprili bir şekilde anlattı.

Sayfasına, arabasının içinden cep telefonuyla çekilmiş sıkışık trafik fotoğrafını koyan Casillas, “Hafta kötü başladı. Başta ben olmak üzere Madridliler ve Madridli olmayanlar, trafik sıkışıklığı ile karşılaştık ve antrenmana geç kaldığım için Mourinho bana bir ceza kesti. Trafik sıkışıklığının delilini ekliyorum!!! Not: Allah'tan, Malaga'dan 3 puan ile döndük!!!” diye yazdı.

İnternetteki twitter ve facebook gibi sosyal paylaşım siteleri son dönemlerde futbolcular arasında da sıkça kullanılmaya başlanırken, geçtiğimiz haftalarda bununla ilgili bir soruya ise Mourinho, “Bu tip sosyal paylaşım siteleri bana göre bir şey değil ama birçok kişi için artık hayatın bir parçası. Antrenmandaki bir şakanın orada yazılması kötü bir şey değil” cevabını vermişti.

İŞTE O FOTOĞRAF
Casillastan fotoğraflı savunma

Bunları da Beğenebilirsiniz