« Hürriyet.com.tr
MENÜ

CAS, “hukuk müşaviri” arıyor

Türkiye'deki futbolseverlerin, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile UEFA arasındaki şike soruşturması sürecinde yakından tanıdığı CAS'ın internet sitesinden yapılan açıklamada, 1 Aralık veya sonradan belirlenecek bir tarihte iş başı yapmak üzere hukuk müşavirliği pozisyonu için bir kontenjanlık yer olduğu bildirildi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Türkiye'deki futbolseverlerin, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile UEFA arasındaki şike soruşturması sürecinde yakından tanıdığı CAS'ın internet sitesinden yapılan açıklamada, 1 Aralık veya sonradan belirlenecek bir tarihte iş başı yapmak üzere hukuk müşavirliği pozisyonu için bir kontenjanlık yer olduğu bildirildi. CAS, hukuk müşaviri olacak çalışacak kişiden, tahkim sürecinin organizasyonu ve gözetimini üstlenmesinin yanı sıra usul ve içtihat konusunda inceleme ile yasal danışmanlık yapmasını istiyor.

Başvuru yapacak adaylardan İsviçre hukuk sistemini bilen ve avukatlık tecrübesi olma şartının yanı sıra tahkim ve spor hukukunda deneyimli, spora ilgili, hem konuşma hem de yazma bakımından akıcı şekilde İngilizce ve İspanyolca bilme şartı arıyor. Başvuru yapanların tercihen Fransızca, Portekizce veya İtalyanca olmak üzere üçüncü bir dile daha hakim ve 28-40 yaşlarında olması isteniyor. Adayların, kısa özgeçmişlerini 20 Ekim'e kadar "jobs@tas-cas.org" e-posta adresine göndermeleri gerekiyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler