« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carvalhal: Sonuçtan mutlu değilim

Beşiktaş Antrenörü Carlos Carvalhal, Fenerbahçe maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

UĞUR DEMİRKIRDI - ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Maçın skorundan mutlu olmadıklarını belirten teknik adam, "88. dakikaya avantajlı bir skorla girdikten sonra puan kaybetmeyi beklemiyorsunuz. Ancak, maçın skoruna rağmen bizi mutlu eden noktalar oldu. Takımın verdiği görüntü, istek ve arzu iyi noktadaydı. Takım her geçen gün daha iyiye gidiyor. Bugün de ileri doğru bir adım attı. Takımım bu şekilde bir görüntü vermeye devam edecektir. Böyle oynamaya devam edince de iyi sonuçlar gelecektir" dedi.

Derbi maçın iki tarafa da gidip geldiğini kaydeden Carvalhal, "Bizim baskı kurup, pozisyon bulduğumuz zamanlar da vardı. Bazı periyotlarda da Fenerbahçe bize karşı baskı kurdu ve pozisyon buldu. İki büyük takım arasında eşit bir şekilde geçen bir maç oldu" ifadelerini kullandı.

"88. dakikaya galip girip, sonrasında da konsantrasyon hatasından 1 gol yemek bizi çok üzdü" diyen Carvalhal, Cristian'ın attığı frikik golünde barajda iki kişinin olmasının kendi kararı mı olduğu yönündeki soruya, "Tabi ki o anda bazı şeyleri siz söyleyemiyorsunuz. Barajın çevresinde birçok oyuncu da vardı, ancak olmadı" yanıtını verdi.

Carvalhal, "Maçın hakkı beraberlik miydi?" sorusu üzerine, "Çok iyi bir takıma karşı oynuyorsunuz. Biz de pozisyona girdik, Fenerbahçe de. Maçı iyi bir şekilde götürüp sonra yediğimiz gol bizi mutsuz etti" dedi.

Almeida ile ilgili bir soruya da Carvalhal, "Almeida'nın bugün oynadığı süre, kondisyon olarak oynayabileceği süreydi. 5 hafta aramızda yoktu. Son 8-10 gündür antrenman yapıyor" diye yanıt verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler