« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carvalhal fikstürden şikayetçi

Beşiktaş'ın deplasmanda 2-1 kazandığı MP Antalyaspor maçının ardından teknik direktör Carlos Carvalhal açıklamalarda bulundu..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte Carvalhal'in açıklamaları...

"Bu maçla ilgili ne söyleyebiliriz; ilk yarıda şanslıydık ve daha sonrasında da akıllıydık ve iyi işler yaptık. İlk yarıdaki oyunumuzda 1. ve 2. toplarda çok hata yaptık. Rakip kadar mücadele edemedik ve çok dağınıktık. 2. yarıda ise daha akıllıca oynadık, oyuncularımız birbirine daha yakın oynadı ve agresifliği daha da artırdık. Sonuçta kazandık. Devre arasında takımıma hangi takım sahadaki düzenini kaybederse o takım maçı kaybeder, sanırım dediğim de oldu. Önceden de söylüyordum, şimdi de tekrar etmek gerekiyor. Beşiktaş her gün daha da takım oluyor ve bugün de bunu gördük.

Ben Cenk ile konuşmadım. Pozisyona uzak kaldığım için göremedim ve yorum yapmak da doğru olmaz. Bu yorumu sizlere bırakmak istiyorum.

Ligin ilk periyodunda hep dediğim gibi çok kısa süre içerisinde sık sık maç yaptık. Salı günü Gaziantepspor ile oynayacağız. Antep maçından sonra Kayserispor maçının hangi gün olacağını merak ediyorum. Dikkat etmek gerekiyor, ondan sonra Mersin ve ardından Fenerbahçe maçı olacak. Ben çok merak ediyorum, acaba yine 3 günde 1 maç yapacak mıyız? Bir Avrupa maçı da var. Böyle çok ciddi 3 maçtan sonra Braga gibi güçlü bir takımla oynamak bakalım nasıl olacak? Şimdi bir Avrupa Ligi maçı yok ve fikstürün değişmesi lazım."


Bunları da Beğenebilirsiniz