« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carvalhal: Erken gol ve kırmızı kart oyunumuzu etkiledi

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, Beşiktaş takımındaki futbolcularla beraber olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğunu, sahadaki mücadelelerini çok beğendiğini ifade ederek, “Erken gelen bir gol, oyunumuzu etkiledi. Daha sonra gelen kırmızı kart da olumsuz oldu” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, Kayserispor'a 1-0 mağlup oldukları maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş takımındaki futbolcularla beraber olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğunu belirterek, "Sahadaki mücadelelerini çok beğendim. Erken gelen bir gol, oyunumuzu etkiledi. Daha sonra gelen kırmızı kart da olumsuz oldu. Devre arasında maçı çevirmek, daha iyi oynamaktan ve mücadele etmekten geçtiğini biliyorduk ve bunu da istedik. İkinci yarı oyunu çevirecek fırsatları da yakaladık, ancak iyi değerlendiremedik ve maçı kaybettik.

Kayserispor'u kazandığı için tebrik ediyorum. Bugünkü maç bittiğini ve önümüzdeki Mersin İdman Yurdu maçını düşünüyoruz. Her maçı tek tek değerlendiriyoruz. Şampiyonluğa oynayan her takımın düşüncesi budur. Şimdiki hedefimiz ise önümüzdeki Mersin İdmanyurdu maçıdır. Bu maçta da taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz