« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carvalhal: Biri bana bunu açıklasın

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, Gaziantepspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Portekizli çalıştırıcı geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yaptığı açıklamalarda fikstür ile ilgili eleştirilerini dile getirdi..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte Carvalhal'in açıklamaları...

"3. golden sonra yaşadığımız sevinç, oyuncularımızın bize yaşattığı sevinç sonrası bir patlama yaşamadım ve o deparı attım. Her şeyden önce hak ettiğimiz bir maçı kazandık. Devre arasında futbolcularımızı bazı ufak detaylar hakkında bilgilendirdim. İlk yarıda rakibimizin tek pozisyonu vardı, o da gol oldu. Bizim bir sürü pozisyonumuz vardı ve 1-0 devre bitti. Devre arasında oyuncularımıza hızlı çıkmalarını istedim, topu kaybettikleri zaman topu kazanmak için mücadele etmelerini istedim. 1-1'i yakaladık. Biz gerçek bir takımız ve gerçek bir takım gibi sahada mücadele ediyoruz. Bunun sonucunda da puanlar geliyor. Bütün oyuncularımın sahaya kazanma arzularını çok iyi yansıttıklarını söyleyebilirim. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum ve galibiyeti onlara armağan ediyorum.

Quaresma bir sonraki maçın 18 kişilik maç kadrosunda olacak. Her zaman dediğimiz gibi bizim takımımızda herkes önemli ve kimin girip çıktığı önemli değil.

Bugün salı günü. Önümüzdeki Kayseri maçını cumartesi ve pazar günü oynanabilirdik. Ama pazartesi oynayacağız. Galatasaray veya Fenerbahçe pazartesi günü oynanabilirdi. Ancak kısa zamanlarda hep Beşiktaş oynuyor. Biz bu maçı cumartesi ya da pazar günü oynayabilirdik; ancak bizi Fenerbahçe maçına yorgun çıkarılmaya çalışıyorlar. Bunları düzenleyenleri anlayamıyorum. Benim istediğim tek şey; biri bana bunu açıklasın. Biri bunun mantığını açıklasın."


Bunları da Beğenebilirsiniz