« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çarşı'dan F.Bahçe'ye "Püskevit"li gönderme

Beşiktaşlı taraftarlardan Fenerbahçelileri çok kızdıracak espiriler...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş'ın! Türkiye Kupası finali nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Uzatmalara giden karşılaşmada eşitlik bozulmadı. Penaltılar sonucunda kupanın sahibi Beşiktaş oldu. Beşiktaş, kupayı kaldırırken, ülkemizi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil etme hakkını da kazandı.

Maç bitti ama espiriler bitmedi. Sosyal paylaşım sitelerinde gecenin konusu 29 senedir Türkiye Kupası'nı kazanamayan Fenerbaçe'ydi...

Beşiktaşlı taraftarların paylaştığı bu espiriler Fenerbahçelileri çok kızdıracak...

İşte o espiriler;

* Evinizde Fenerliler, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşısında Türkiye Kupası finali şakalaşıyorlar. O Fenerli aklından geçiriyor; benim de bir kupam olsa, benimde bir quaresmam olsa, başkan bana niye almıyorsunuz diyor, bizde niye yok diyooooorrrrr.

* Rüştü Fenerde bu kupayı göremedi,Aurelio Fenerde onada nasip olmadı , Mert Nobre aynı şekilde oda kupa göremedi Bunların BEŞİKTAŞA gelme sebebleri Kupaya olan hasretleri FENER NERELERE DÜŞTÜN.Fenerde kupa ya hasret olanlara kapımız acıktır.

Çarşı'dan ezeli rakibe kızdıracak espri!

Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ın İstanbul İBB'yi penaltılar sonucunda 6-5 yenerek kupayı müzesine götürmesinin ardından taraftarlar büyük sevinç yaşadı.

Beşiktaş'ın bir numaralı taraftar grubu Çarşı da, internet sitesinin girişine "Yıl 1982. O gün Beşiktaşlı doğanlar, bugün 8. kupayı kaldırdı. Anlayana" şeklinde Fenerbahçe'yi hedef alan bir görsel hazırladı.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz