Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Cars 3: Driven to Win konsollara geldi!

  Hürriyet Haber
  22.06.2017 - 07:39 | Son Güncelleme: 22.06.2017 - 07:39

  Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile "Cars 3:Driven to Win" konsollara geliyor. Peki karşımızda bu kez nasıl bir oyun var?

  Eğlenceyi kolayca erişilebilen ve keyifle deneyimlenebilen bir olgu haline getirmek hedefiyle 2014 yılında oyun pazarına giren Bilkom, Cars 3: Driven to Win" oyununun PS4 ve Xbox One versiyonlarını film ile aynı anda satışa sundu.

  "Cars 3: Driven to Win", Arabalar filmi tutkunlarına, Şimşek McQueen ve Cruz Ramirez'in sürücü koltuğuna oturarak, Fırtına Jackson'a karşı aksiyon dolu bir macera yaşatacak. Oyuncular 20'den fazla Arabalar filmi karakterinden birini seçerek, filmin 13 ikonik yarış ortamında yarışabilecek. Karakterlerin ve yarışların kişiselleştirilmesi, filmin heyecanını her yaş ve seviyedeki oyuncunun keyifle deneyimleyebilmesi için oyuna eklendi.

  "Cars 3: Driven to Win" oyunculara sürüş becerilerini geliştirme imkanı da sağlıyor. Birbirinden eğlenceli altı farklı eğitim modunu kullanarak hem deneyim, hem de ödüller kazanmak mümkün. Şimşek McQueen'e karşı yarışarak gücünü denemek isteyenlere "Yarış Modu"nu öneriyoruz. Kazalardan kurtulmayı, rampalardan sıçramayı veya yarışların püf noktalarını öğrenmek için de farklı modlar seçilebilir.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı