Ankara Haberleri

  Çarpıcı 2013 yorumları

  13 Aralık 2012 - 00:00Son Güncelleme : 12 Aralık 2012 - 16:30

  Ece Göker’in sahibi olduğu Norea Butik, kuruluşunun birinci yılı kutlamasında ünlü astrolog Dinçer Güner’i başkentlilerle buluşturdu.

  Güner, düzenlenen davette konuklara astroloji yorumlarında bulunurken, 2013 yılının ikinci yarısında ise Türkiye’nin yeni seks kasetleriyle sarsılacağını söyledi.  Astrolog Dinçer Güner, Ece Göker’in moda evi Norea Butik’in birinci yıl kutlaması için yapılan etkinliğe katıldı. Ankara cemiyet hayatının tanıdık simalarının katıldığı davette ünlü astrolog kadınların yeni yıla ilişkin beklentilerine cevap verdi. Dinçer Güner sonrasında astroloji dünyasında 2013 Türkiye’sini yorumladı. Güner, önümüzdeki yılın ikinci yarısında yeni seks kasetlerinin gündeme bomba gibi düşeceğini iddia etti. Ünlü astrolog, “Önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimler öncesi gizli çekim kasetler ortaya çıkacak. İsim veremiyorum ama bu isimlerin oldukça üst düzey olduklarını söyleyebilirim” dedi. 2013’te Wikileaks tarzı belgelerin yine gündem oluşturacağını ifade eden ünlü astrolog, “Yeni yıl tam bir skandallar yılı olacak. Suikast bile olabilir” dedi.

  GÖKÇEK KAZANACAK

  Astrolog Dinçer Güner, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerle ilgili öngörülerde de bulundu. Güner, 27 Ekim de yapılacak seçimde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı tekrar aday olması halinde Melih Gökçek’in kazanacağını söyledi. Ünlü astrolog Gökçek’in terazi burcu olduğunu söyleyerek “Seçimlerin yapılacağı Ekim ayı, terazi ayıdır. Melih Gökçek de terazi olacağı için seçimlerin kendisine yarayacağını düşünüyorum” dedi.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 2 Yorum }
  • Hüseyin A 13.12.2012 17:17:52
   Seçimlerin 27 Ekim'de yapılacağı kesinleşmiş miydi??
  • reşit svn 13.12.2012 09:34:52
   Arkadaşa hatırlatın lütfen seçimler 2013 ekimde değil 2014 martta yapılacak:)))))))keşke seçimlerin ekim 2013 te yapılamayacağı konusunda bir yorum yapsaydı daha komik duruma düşerdi....
   
  HaberlerFenerbahçeGalatasarayPKKburçniobeAziz YıldırımNusaybin