Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos'un yerine yenisi gelecek

Fenerbahçe Teknik Direktörü, mutlaka transfer yapacaklarını belirtti, “Hakkımız olacak. Bu durumda yeni bir oyuncu da aramıza katılacak” dedi. Carlos’a son maçında şans tanıma konusunda karar veremediğini söyledi.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE, Roberto Carlos’un ayrılması ile yeni bir futbolcu transfer edecek. Teknik direktör Christoph Daum, Sheriff maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında Brezilyalı yıldızdan boşalacak yabancı kontenjanını nasıl dolduracağı sorusuna, ‘’Yeni bir oyuncu olacak mutlaka’’ diye yanıt verdi.
Başka şeyler var
Carlos’un Sheriff karşısında forma giyip giymeyeceği konusunda henüz karar vermediğini söyleyen Alman teknik adam, ‘’Antrenmanları değerlendirip karar vereceğim. Carlos, kulübümüzle futbolun dışında şeyleri konuşuyor.
Bazı gelişmeleri bekleyip yarın (bugün) karar vermek istiyoruz’’ dedi. Kendisine Van Hooijdonk’u, son maçında oynatmadığı hatırlatılan ve Roberto Carlos’un da aynı akıbeti yaşayıp yaşamayacağı sorulan Daum, ‘’Benim bildiğim kadarıyla Hooijdonk son maça kadar oynamıştı. Oynamamışsa da bir sakatlık olmuş olabilir” derken, bu konuyu net hatırlamadığını belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler