« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos'un takım arkadaşı öldürüldü

Brezilya Ligi takımlarından America Minerio'da forma giyen 19 yaşındaki William Morais, silahlı soyguncular tarafından öldürüldü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bonservisi Corintihans'ta bulunan ve America Mineiro'da kiralık olarak forma giyen 19 yaşındaki genç orta saha oyuncusu William Morais öldürüldü.

William Morais, özel aracının içerisinde bir bayanla konuşurken soyguncuların saldırısına uğradı. Soygunculara karşı direniş gösteren ve aracını vermek istemeyen Morais, sırtından yediği kurşunla hayatını kaybetti.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Corintihans Kulübü Başkanı Andres Sanchez, Morais'in ailesine yardım sözü verdi. Morais'in gelecekte büyük bir yıldız olabilecek potansiyele sahip olduğunu dile getiren Sanchez, "O gerçekten müthiş bir yetenekti. Brezilya futboluna büyük katkısı olacaktı ancak azgın soyguncular buna izin vermedi. Olayda şüpheli üç kişi tespit edildi ve yapılan soruşturma sonucunda tutuklandı" dedi.

Öte yandan Corintihans Kulübü, 2013 yılının Temmuz ayına kadar sözleşmesi bulunan William Morais'in ailesine önümüzdeki yıllarda da sözleşmede belirtilen ücretlerin ödeneceğini açıkladı.


İlişkili Haberler