« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos'u koşturan G.Saraylı

Garanti Bankası'nın reklam filminde Roberto Carlos'la birlikte rol alan tiyatro oyuncusu Murat Kılıç, koyu Galatasaraylı olduğunu belirtti; sambacıya övgüler yağdırdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, oyunculukta da sınıfı geçti. Garanti Bankası'nın reklam filminde sambacı ile birlikte oynayan tiyatro oyuncusu Murat Kılıç, ilginç açıklamalar yaptı.

Sabah gazetesinin haberine göre, reklam filmi için kendisinin bir gün önce çağırıldığını belirten Kılıç, "Aslında o rol bir kadına verilmiş. Sonra neden olduğunu bilmiyorum, değişiklik yapılmış. Beni çağırdılar. Carlos ile oynayacağım diye çok heyecanlandım" dedi.

TEKLİF BİLE ALABİLİR

Kendisinin koyu bir G.Saray taraftarı olduğunun altını çizen Kılıç, "Buna rağmen Roberto Carlos'a bu kadar yakın olmam benim için gurur vericiydi. Dünyaca ünlü biri olmasına rağmen sette çok sempatik ve güler yüzlüydü. Cana yakın biri. Reklam filmindeki 'Buyur abi, tamam abi, valla' kelimelerini çok çabuk öğrendi. Zaten o reklam filmi bir günde çekildi. Yalnız bu kelimeleri Türkçe söylerken aralarına Portekizce kelimeler sokması bizi çok güldürdü. Sette herkes gülmekten kırıldı" ifadesini kullandı.

Brezilyalı yıldızın çekimlerde hiçbir zorluk çıkarmadığını söyleyen Murat Kılıç, "Çok tecrübeliydi. Ben de kendisinin her hareketini dikkatle izledim. Tiyatrocu olmama rağmen onunla oynamak benim için büyük tecrübe oldu. Yakında ona dizilerden de teklif gelirse şaşırmam. Oyunculuk konusunda da oldukça başarılı" yorumunda bulundu.

Çekimlerde genelde ekip olarak sandviç yediklerini söyleyen Kılıç; "Ama sette onun özel bir odası vardı. Yemek seçtiğini düşünmüyorum. Çünkü ayrım yapmaksızın sette bulunan herkes onunla çalışmaktan memnundu. Hayatımda çalıştığım en eğlenceli ve en sorunsuz setlerden biriydi. Ve bunun gerçekleşmesinde Roberto Carlos'un payı çok büyüktü" diye konuştu.

2 FORMA İMZALATTIM

Murat Kılıç, çekimlerin sonunda Brezilyalı yıldıza iki Fenerbahçe forması imzalattığını da söylerken, "Bunu yaparken kendisine G.Saray taraftarı olduğumu da özellikle belirttim. Formaları dayım için imzalattığımı söyledim. Ama o 'Ben profesyonelim, fark etmez. Benden imza isteyen bir G.Saraylı da olsa, isteğini yerine getiririm' dedi. Bu düşüncesi ona hayranlığımı bir kat daha artırdı" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz