GeriSpor Carlos'u getirin parasını biz verelim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  23
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Carlos'u getirin parasını biz verelim

Carlos'u getirin parasını biz verelim
refid:4963492 ilişkili resim dosyası

Ze Roberto ile görüşemediler bile... 1 ay bu konu ile kamuoyunu meşgul ettiler. Sahte menajerlere Beşiktaş’ın parasını kaptırdılar.

FENERBAHÇE Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’in dünkü Hürriyet’te çıkan röportajına sert cevap verdi. "Roberto Carlos’u 2 saatte getirirdim" diyen Demirören’e gönderme yapan Ekşioğlu, "Roberto Carlos’un fiyatı 16-17 milyon euro. Sayın Demirören 2 saatte getirsin, parasını biz ödeyelim, Beşiktaş’a hediye edelim" diye konuştu.

"Suskun kalmamızı fırsat bilerek ucuz oyunlarla bizi polemiklerin içine kimse çekemez" ifadesini kullanan Ekşioğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: Ze Roberto ile kamuoyunu bir ay meşgul ettiler. İddia ediyorum, sahte menajerlere Beşiktaş’ın parasını kaptırdılar. Ze Roberto’yu 1 ayda alamayan Beşiktaş, Roberto Carlos’u 2 saatte nasıl alacak.

Yolumuz belli

Fenerbahçe’nin yıllardır süre gelen iyi yönetim ve transfer anlayışıyla yoluna devam edeceğini hatırlatan Ekşioğlu, "Bizi bu yolumuzdan kimse çeviremez. Sayın Demirören kimseyi kandıramaz. Bu işin içinde olanlar
/images/100/0x0/55eb1cb2f018fbb8f8abe0be
transferin nasıl olduğunu çok iyi biliyor.
Kimse rüya görmesin. Öyle güçleri olsaydı, daha rahat transfer edilebilecek Ze Roberto’yu alırlardı" dedi.

Asbaşkan Mahmut Uslu’nun yüz yüze görüştüğü Ze Roberto’nun Beşiktaş kulübünden bihaber olduğunu dile getiren Ekşioğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

Beşiktaş’ı tanımıyor

Bildiğimiz halde, bunu kamuoyuna yansıtmayarak polemik yaratmak istemedik.
Ze Roberto sayın Uslu ile yaptığı birebir görüşmede, Beşiktaş’ı tanımadığını, böyle bir teklifin söz konusu olmadığını dile getirerek, "Zenit’in astronomik teklifini kabul etmedim. Ayağımda problemim var. Şu anda Real Madrid ve Arsenal’e gitmeyi düşünüyorum. Eğer Türkiye’ye gelecek olursam, bu tercihimi Fenerbahçe için kullanırım" demiş. Ama bizi zorla polemiğin içine çekmeye çalışıyorlar. Bu sözlerin güç dengelerinin altında ezilmiş, bir psikoloji ile söylendiği çok açık ve net ortadadır. Bu tür demeçler Fenerbahçe’yi büyük camiası ve taraftarıyla birlikte hedeflerinden saptırmaya yetmez. Çünkü bu bir güç meselesidir, büyüklük meselesidir. Kendileri 4 yılda 4 ayrı takım kurdular. Her halde bu işte de sorunları var. Çareyi kendi içlerinde arasınlar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle