« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos törenle gidecek

Otoritelerin dün Hürriyet’te yer alan dileği gerçek oluyor. Ayrılacağını açıklayan yıldız için Sheriff maçı öncesi veda töreni düzenlenecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’den devre arasında ayrılacağını ve Corinthians’ta Ronaldo ile birlikte oynamanın mutluluğunu yaşayacağını belirten Roberto Carlos’la dün başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler Murat Özaydınlı, Şekip Mosturoğlu ve sportif direktör Aykut Kocaman bir görüşme yaptı.

Bu görüşme sonrası yıldız futbolcuya perşembe günü oynanacak Avrupa Ligi Sheriff maçı öncesi tören düzenlenecek. Carlos’un Fenerbahçe’ye gelişi gibi gidişinden de de söz ettirileceği öğrenildi.

Öte yandan kulüpten yapılan açıklamada, “Brezilyalı futbolcumuz Roberto Carlos ile bugün (dün) Fenerbahçe Spor Kulübü’nde, başkanımız Aziz Yıldırım, asbaşkanlarımız Murat Özaydınlı, Şekip Mosturoğlu ve sportif direktörümüz Aykut Kocaman’ın katılımıyla bir görüşme yapılmıştır” denilirken, bu görüşmeye ve futbolcunun durumuna ilişkin açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağı ifade edildi.

SHERİFF HAZIRLIĞI BAŞLADI

Fenerbahçe, perşembe günü Sheriff takımıyla yapacağı maçın hazırlıklarını 1.5 saat süren antrenmanla sürdürdü. Takımdan ayrılacak olan Roberto Carlos’un antrenmandaki neşeli tavırları dikkat çekti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler