Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos ipleri kopardı

Radyoya açıklama yapan Fenerbahçeli oyuncu, “Ronaldo ile aynı takımda oynayacağım. İkimiz de, Corinthians’ın tarihine girmek istiyoruz. Libertadores Kupası’nda bu takımda yer alacağım” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BREZİLYA’nın yerel radyolarından “Record” Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos’un 20 Aralık tarihinde sözleşmesini feshederek, ülkesine döneceğini ve Corinthians forması giyeceğini iddia etti.
Sarı lacivertli takımdan gidip gitmeyeceği papatya falına benzeyen ve bir çok dedikoduya neden olan Carlos, Record radyosuna,  “Ronaldo ile aynı takımda oynayacağım. İkimiz de, Corinthians’ın tarihine girmek istiyoruz. 2010’da Libertadores Kupası’nda bu takımda yer alacağım. Corinthians formasıyla elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi.

Daha sonra imza

Brezilya radyosu Carlos’un Corinthians ile sözlü bir anlaşma yaptığını, futbolcunun transferini netleştirmek için 20 Aralık tarihinde Fenerbahçe’den ayrılmasını bekleyeceğini ileri sürdü.
Bu arada Corinthians’ın futbol direktörü Mario Gobbi de, “Folha Online” ajansına Carlos’un durumuyla ilgili verdiği demeçte, “İlk olarak sözleşmesini fesh etmek zorunda. Daha sonra burada imzaları atacağız” diye konuştu. Record radyosu efsane futbolcu Roberto Carlos’un Avrupa’da 13 yıl süren futbol kariyerinden sonra tekrar Brezilya’ya döneceğine işaret ederek, sarı lacivertli oyuncunun menajerinin de Brezilyalı golcü futbolcu Ronaldo’nun olduğu gibi Fabiano Farah olduğuna dikkati çekti.

Sözlü anlaşma var

Menajer Farah da, “Corinthians ile sözlü bir anlaşmamız var. Roberto Carlos’un geri dönüşü rahat olacak” ifadelerini kullandı.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz