« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos heyecanı

Futbol yaşamı kupalar ve şampiyonluklarla dolu olan Brezilyalı oyuncu, Katar’dan gelen cazip teklife rağmen Türkiye’ye yelken açmaya hazırlanıyor. Sarı lacivertli yönetimin de bu konuda ısrarcı olduğu öğrenildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’de yeni yıl ile birlikte Roberto Carlos heyecanı başladı. Sarı lacivertli kulübün Real Madrid’de top koşturan Brezilyalı oyuncu ile ciddi bir şekilde ilgilendiği tüm dünyanın dilinden düşmüyor. İspanyol kulübünden sezon sonunda ayrılmayı düşündüğünü her fırsatta dile getiren Roberto Carlos’un sezon sonunda Türkiye’ye gelmek istediği söyleniyor.

33 yaşındaki tecrübeli sol kanat oyuncusunun Katar’dan gelen yıllık 6 milyon Euro’luk teklife rağmen Fenerbahçe’yi tercih edeceği iddia ediliyor. Sarı lacivertli takımda oynayan Brezilyalı oyuncuların Türkiye’ye için övgü dolu sözler sarfetmesi üzerine futbolunun son durağını Fenerbahçe olarak seçmeyi planlayan Roberto Carlos için kulüpler arasında görüşmeler başladı.

Kesin gibi

Futbol yaşamı şampiyonluklarla dolu olan, Real Madrid ve Brezilya milli takımı forması altında başarıdan başarıya koşan Roberto Carlos’un sezon sonunda Fenerbahçe’ye gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. FB TV’de yaptığı açıklamalarda dünya çapında bir futbolcu ile ilgilendiklerini dile getiren Başkan Aziz Yıldırım’ın transfer konusunda ısrarcı olduğu öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler