« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos giderse gitsin

Hakkındaki “gitmeli mi, kalmalı mı” tartışmasıyla Fenerbahçeliler’i ikiye bölen Brezilyalı yıldız, aralık ayında muhteşem bir partiyle Türkiye’ye veda edecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de, “Roberto Carlos gitmeli mi, kalmalı mı” tartışması süre dursun, dün bu konuda üç önemli gelişme yaşandı...
Sarı lacivertli kulübün asbaşkanı Ali Koç, Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen panelde yaptığı konuşmada, “Roberto Carlos’un gidip, gitmemesi beni o kadar ilgilendirmiyor. Zorla kimseyi tutamazsınız. Bu olay bir netliğe kavuşmalı” dedi.
Brezilyalı futbolcunun durumu akşam yapılan antrenmandan önce teknik direktör Christoph Daum’a da soruldu. Alman hoca, Koç’un tam tersi bir açıklama yaparak, “Ona ihtiyacımız var ve burada kalmasını istiyorum. Daha önce de söylemiştim, Carlos, Fenerbahçe’yi terketmek istiyorsa, ancak şampiyon olduktan sonra olur. Henüz şampiyon olmadığımızdan da bir yere gidemez” dedi.
Farklı görüşler
Koç ve Daum farklı görüşler atarken, ocak ayından itibaren ülkesindeki bir takımda forma giymek isteyen Brezilyalı futbolcunun, Türkiye’ye nasıl veda edeceğini bile kararlaştırdığı öğrenildi. Buna göre sambacı, 2007’den bu yana formasını giydiği sarı lacivertli kulübe görkemli bir veda partisi ile “Allahaısmarladık” diyecek.
Aralık ayının sonlarında düzenlenmesi beklenen veda partisinin yeri şimdilik meçhul. Ancak organizasyonun, eğlenceye düşkünlüğüyle ünlü Carlos’un şanına yakışır olacağından kimsenin şüphesi yok. Brezilyalı yıldız partiye takım arkadaşları ve Fenerbahçe yöneticilerinin yanı sıra, Beşiktaşlı Bobo ve Nobre’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaşını çağırdı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler