Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos Carvalhal'de yırtık

Beşiktaş'ın Gaziantepspor ile oynadığı maçta, siyah-beyazlı takımın attığı 3. gol sonrası oyuncularının sevincine ortak olmak için koşan Carlos Carvalhal'in, sağ arka adalesinde yırtık oluştuğu öğrenildi.

Övünç ÖZDEM / İSTANBUL (DHA)
SON GÜNCELLEME

Fi Yapı İnönü Stadı'nda 24 Ocak Salı günü oynanan Beşiktaş-Gaziantepspor maçında siyah-beyazlı takım, 90+6'da Egemen'in attığı gol ile 3-2 galip ayrılmıştı.

Müsabakada 2 kez geriye düşen Beşiktaş, uzatma dakikalarında attığı gol ile 3 puanı kazanırken, futbolcular ve teknik heyet büyük sevinç yaşamıştı. Egemen'in attığı gol sonrası Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal de yedek kulübesinde bulunduğu yerden ani bir hareketle koşmaya başlamış ve yaklaşık 100 metrelik mesafeyi koşarak oyuncularının sevincine ortak olmuştu.

Türk futbolunda çok fazla şahit olmadığımız bu gol sevinci, maçın ardından büyük yankı uyandırmıştı. Türk ve Portekiz basınında Carvalhal'ın bu sevinci üzerine birçok yorumlar yapılmıştı. Hatta Portekiz basınında Carcalhal'ın gol sevincinin, ünlü teknik adam Jose Mourinho'nun geçmiş yıllarda yaptığı gol sevinçlerini andırdığı hatırlatılmıştı.

SAĞ ARKA ADELESİNDE YIRTIK

Ancak maçın ardından soyunma odasına giden Carlos Carvalhal'ın, tatsız bir olay yaşadığı öğrenildi.

Golün ardından ani bir hareketle koşmaya başlayan Portekizli teknik adamın, soyunma odasında sağ arka adalesinde ağrı hissettiği ve yapılan kontrolü sonrası adalesinde yırtık meydana geldiği öğrenildi.

Carvalhal'ın 100 metrelik deparı sonrası sağ arka adalesinden yaşadığı sakatlığın tedavisine başlandığı belirtilirken, dün özel işleri için ülkesine giden Portekizli teknik adamın İstanbul'a döndükten sonra kontrolden geçirileceği kaydedildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz