« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carlos Arroyo Barcelona yolunda

Dünyanın en önemli kulüplerinden biri olan Barcelona'ya futboldan sonra bu kez de ikinci bir Galatasaraylı basketboldan gelmek üzere.

Mehmet Çiftçi / DHA
SON GÜNCELLEME

Türk firması Lassa ile sponsorluk anlaşması imzaladıktan sonra "Barcelona Lassa" ismini alan katalan ekibinin Galatasaray'ın eski oyuncusu Carlos Arroyo'yu transfer etmek üzere olduğu öne sürüldü. Bu transfer gerçekleşirse daha önce futbolda Galatasaray formasını giymiş Arda Turan'dan sonra bu kez de basketbolda önemli bir isim Barcelona forması giymiş olacak.

Katalan medyası basketbolda Real Madrid'in gerisinde kalan Barcelona'nın Porto Riko'lu 35 yaşındaki Carlos Arroyo'ya transfer teklifi yaptığını yazdı. Arroyo'nun bu teklife evet cevabı verdiğini iddia eden gazeteler bu transferin önümüzdeki günlerde hayata geçme olasılığının yüksek olduğunu ifade ettiler.

Galatasaray Liv.Hospital'dan parasını alamadığı gerekçesi ile geçtiğimiz sezon ayrıldıktan sonra ülkesi Porto Riko'nun Cangrejeros takımı ile sözleşme imzalayan Carlos Arroyo, sarı kırmızılı renklere olan hayranlığını her fırsatta dile getirmiş ve finansal sorunlar nedeni ile Galatasaray'ı terkettiğini belirtmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz