SAKARYA HABERLERİ

Çark Deresi'nde bahar temizliği

DHA
29.03.2016 - 14:14Son Güncelleme :
DHA

Çark Deresi'nde bahar temizliği

Mustafa ÜSTÜBİ/FERİZLİ(Sakarya), (DHA) - SAKARYA'nın Ferizli İlçesi'nde, Sakarya Nehri ile birleşen Çark Deresi'nde DSİ ile Ferizli Belediyesi ortaklaşa temizlik çalışması başlattı. Dere, çevreden atılan çöplerden arındırılıyor.

Çark Deresi'nde bahar temizliği başladı. Çevreden atılan çöpler ve kışın yağan yağışların taşıdığı çöpler nedeniyle kirli bir görüntü alan dere, Ferizli Belediyesi ve DSİ tarafından yapılan çalışmaların ardından daha temiz bir duruma getirilecek. Ferizli Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Yaptığımız temizlik çalışmasının yanında vatandaşlarımıza da büyük görev düşüyor. Çöplerimizi derelere atarak kirletmeyelim. Böyle doğal güzelliklerimizin kirlenmemesi için vatandaşlarımızın da hassasiyet göstermesi gerekiyor" ifadelerine yer verildi.
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Çark Deresi'nde bahar temizliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 14 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çark Deresi'nde bahar temizliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı