Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Carew kalacaksa çok şey vermeli

BEŞİKTAŞ Asbaşkanı Kıvanç Oktay, yönetici Murat Ürünsak, teknik direktör Rıza Çalımbay, futbolcular Tümer Metin, Ali Güneş ve Mustafa Doğan Yeditepe Üniversitesi'nde panele katıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
B>Carew'in yeni sezonda kalıp kalmayacağı ile ilgili bir soruya Çalımbay, ‘Carew'i çok şey vermesi lazım. Kaliteli bir oyuncu herkesin beklentisi fazla ve çok şey vermeli. Yabancının yedek oturmasını istemem. Orta sahaya alıyorsam Tümer'den daha iyi olmalı’ dedi. Bu söz üzerine, Tümer espri yaparak, ‘Zor bulursun hocam’ karşılığı verdi.

Oktay, Beşiktaş'ın hakemler konusunda sessiz kaldığı eleştirileri üzerine, ‘Siz belki öyle görüyorsunuz ama sessiz kalınmıyor. Biz önce sahada kazanmalıyız. Önce buna bakıyoruz. Bugün Aziz Yıldırım bir taraftan, Özhan Canaydın bir taraftan söylesin fark etmez, önemli olan sahada kazanacaksınız" dedi. Tümer ise ‘Yerli hocadan yanayım. Beşiktaş'a ilk geldiğimde 'Daum keşke Türkçe biliyor olsa' demiştim. Türk futbolcusu duygusaldır. Sahaya çıkarken biraz poh poh istiyorum. Milli Takım'a gitmeyi bekliyordum. Karar teknik heyetindir. Demek ki eksiklerim varmış’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz