Gündem Haberleri

  Çapkınları korkutan dava

  Demirhan HARARLI
  03.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ressam Renan Ertosun, ayrıldığı evli sevgilisinden tazminat istiyor.

  Başkasıyla evli olduğu halde üç yıl boyunca kendisiyle yaşayan Aydın Çubukçu'yu ilişkilerini "gerekçesiz" bitirdiği için mahkemeye veren ve 70 bin YTL tazminat isteyen ressam Renan Ertosun, ilk kez Kelebek'e konuştu.
  Olayıp peşini bırakmam
  Yargıtay'ın "nikâhsız yaşadığı kadını evden uzaklaştıran erkek tazminat ödemeli" kararını emsal göstererek Aydın Çubukçu'ya 70 bin YTL'lik dava açan ressam Renan Ertosun, şunları söyledi: "Bir sanatçının, bir kadının üç yıllık emeklerinin bitirilmiş olmasıdır önemli olan... Bu ilişki boyunca zor günler yaşadım. Bana çok önemli bir sebeple eşinden ayrı olduğunu söylemişti. Eşine yaptığı ağır bir suçlama vardı. Ayrıca ondan boşanıp benimle evlenmeyi vaat etmişti."
  Satıştan sonra terk etti
  Şu an kendi atölyesinde kaldığını belirten Ertosun, olayın peşini bırakmayacağını da sözlerine ekledi: "Normalde ona ait bir atölyede kiracı olarak oturuyordum. Orayı satışa çıkarmak istedi. Beş yıldır satamadığı atölyeyi, benim yardımımla 5 milyon dolara sattı. Yani kendisine para da kazandırdım. Zaten ayrılığımız atölye satışından sonra oldu diyebilirim. İlişkiyi bitirdi ve benim birlikte yaşadığımız daireden çıkmamı istedi."

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı