Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Çapkın işadamı nasıl duruldu

Ali Karacan, bir dönemin en çapkın isimlerindendi. Hareketli aşk trafiği nedeniyle adı sık sık gündeme gelirdi.

Ancak sekiz aydır olabildiğince sakin bir yaşam sürüyor. Ünlü işadamını evine bağlayan isimse Ukraynalı güzel Iryna Zdoryk... Karacan ile sevgilisi Zdoryk’e geçtiğimiz gece Cem Boyner’in Tarih Vakfı Tarihi Darphane Binaları’ndaki ikinci kişisel fotoğraf sergisinin açılış davetinde rastladım. Şimdiye kadar objektiflerden uzak duran Karacan, bu inadından da vazgeçmiş, gazetecilere poz veriyordu.

Başkan yeni yaşını kutladı

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, 41’inci yaşını geçtiğimiz akşam BJK Plaza’nın üst katındaki Vogue Restaurant’ta kutladı. Revna-Yıldırım Demirören çiftini bu özel günde Zeynep-Ömer Temelli, Şirin Yalçın, Şebnem-Mehmet Dereli gibi isimler de yalnız bırakmamıştı. Grup, Vogue’daki yemek sonrası ise eğlenceye Arto’nun sahneye çıktığı Etiler’deki kulüpte devam etti. Arto, en ön masadaki misafirlerine gece boyunca şarkılar söyletti. Ömer Temelli’nin sesinin güzel olduğunu duyunca mikrofonu ona da uzatan şarkıcı, kalabalık gruba keyifli saatler yaşattı. Gazetecilerin görüntü almasından rahatsızlık duymayan Yıldırım Demirören, ilerleyen saatlerde eşi Revna Hanım’la birlikte mekandan ayrılarak evinin yolunu tuttu.

Son trendler ondan sorulur

Serra Merzeci, modanın yakın takipçilerinden... Avrupa modasını, yeni trendleri günü gününe takip eden Merzeci, katıldığı davetlerde de giysi ve aksesuvar seçimleriyle dikkat çekiyor. Serra Hanım, geçtiğimiz gün de Cem Boyner’in Tarih Vakfı Tarihi Darphane Binaları’ndaki fotoğraf sergisinin açılış davetindeydi... Sezonun moda çizgilerini taşıyan triko elbisesiyle her zamanki gibi yine son derece alımlıydı...

Bronz ten yakışmış

Berna Gürel, yaz ayları boyunca Bodrum’daki evindeydi... Diş doktoru eşi Galip Bey dalmak için zaman zaman yurt dışına gitse de, Berna Hanım evinden ayrılmadı ve günlerini iskelede güneşlenerek geçirdi. Nihayet sezonu kapatıp İstanbul’a dönen ve davetlerde yerini alan Berna Gürel’i görenler, onun bronzlaşma çabalarını övdü. Berna Hanım, bronz teni ve derin göğüs dekolteli bluzuyla davetin en çok dikkat çeken ismi oldu.

Fransız Sokağı’nda dostluk mesajları

Fransız Sokağı’ndaki ‘DJ Parti’ etkinliği sürüyor. Farklı kulvarlarda isimlerini duyurmuş ünlülerin DJ’lik yaptığı, 30 Eylül günü son bulacak bu etkinliğin geçtiğimiz günkü konukları arasında Cezayir Büyükelçisi Abdelhamid Senouci Bereksi ile Cezayir’in İstanbul Başkonsolosu Larbi Latroch da vardı. ‘Yaşasın Türk-Fransız-Cezayir dostluğu’ diyerek projeden duyduğu heyecanı dile getiren Bereksi, anı defterine ise şunları yazdı: ‘Tüm Fransızların ve Cezayirlilerin gönüllerini fethetmeyi başaran İstanbul’a teşekkürler. Yaşasın Cezayir Sokağı! Yaşasın Türkiye-Cezayir-Fransa dostluğu!’

Sürprizlerle geliyor

Yaz mevsimini Kuruçeşme Sortie’deki işinin başında geçiren Ali Sayar, yoğun çalışma temposuna önümüzdeki aydan itibaren de Süzer Plaza’nın altındaki Margaux’da devam edecek. Yılların başarılı işletmecisi, Margaux’da sürpriz yeniliklerle müşterilerinin karşısına çıkacağını söylüyor.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI