« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çapkın golfçü özür diledi

Dünyanın en zengin sporcusu Amerikalı golf yıldızı Tiger Woods, evlilikdışı ilişkisi olduğuna dair söylentileri doğruladığını düşündürecek bir açıklama yaptı ve 'haddini aştığını, ailesine ihanet ettiğini' bildirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Woods'un sevgililerinden Rachel Uchitel/ Foto Galeri

Woods'un diğer sevgilisi Kalika Moquin/ Foto Galeri

Dünyanın en zengin sporcusu Amerikalı golf yıldızı Tiger Woods, evlilikdışı ilişkisi olduğuna dair söylentileri doğruladığını düşündürecek bir açıklama yaptı ve "haddini aştığını, ailesine ihanet ettiğini" bildirdi.    

Resmi internet sitesinde açıklamasını yayınlayan Woods, "Aileme ihanet ettim ve haddimi aştığım için tüm kalbimle pişmanlık duyuyorum. Kendi değerlerime ve ailemin hak ettiği davranışa uygun davranmadım" dedi.

Kendisini düzeltmek ve ailesinin hak ettiği eş ve baba olabilmek için elinden geleni yapacağını kaydeden Woods, son yıllarda kendisine destek olan herkesten özür dilediğini belirtti.

1 milyar doları aşkın serveti bulunan golf sporunun efsane ismi Tiger Woods'un eşi yüzünden kaza yaptığı, yüzündeki çiziklerin de tartıştığı eşinin yüzünü tırmalaması sonucu oluştuğu öne sürülmüştü.

Hollywood dünyasına yönelik atlatma magazin haberlerle öne çıkan haber sitesi TMZ'nin, bir tanığın ifadelerine dayandırarak verdiği haberlere göre, Tiger Woods ile İsveç asıllı eski manken eşi Elin Nordegren kazadan hemen önce sert bir şekilde tartıştı.

Elin Nordegren'in ünlü golfçü eşini "başka bir kadınla ilişki yaşadığı" suçlamasıyla alevlenen tartışmada, Nordegren tırnaklarını Tiger Woods'un yüzüne geçirdi.

Yüzü tırnak çizikleri içinde kalan Woods, evden uzaklaşmak için arabasına bindi. Ancak karısı elinde golf sopasıyla Woods'u izledi izledi ve golf sopasıyla Cadillac marka arazi aracına saldırdı.

Aracın camlarının patlaması üzerine direksiyon hakimiyetini yitiren Tiger Woods, evinin hemen yakınındaki yangın musluğuna ve daha sonra komşusuna ait arazideki bir ağaca çarptı.

Olaydan sonra baygınlık geçiren Tiger Woods'un bir süredir çektiği rahatsızlık yüzünden reçeteli ağrı kesici kullandığı, baygınlığın da bu ilaçlardan kaynaklandığı da öne sürülmüştü.

Olay, öncesinde tüm dünya medyasına "Tiger Woods'un aracıyla kaza yaptığı, mahsur kaldığı araçtan ancak eşinin yardımıyla çıkabildiği" şeklinde yansımıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz