« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çapa: Penaltıyı atsak sonuç değişirdi

Kasımpaşa Teknik Direktörü Fuat Çapa, Fenerbahçe'ye 2-0 yenildikleri maçta oyuncularının mücadelesinin ileriki haftalar için kendisini umutlandırdığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Çapa, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin 2011 yılında ligin en iyi futbol oynayan takımı olduğunu ifade ederek, “Buraya bazı önlemler alarak gelmiştik. Oyun istediğimiz gibi gidiyordu, ancak Alex'in ustalıkla attığı iyi bir frikik golüyle rakibimiz 1-0 öne geçti” dedi.

Maçta 1-0 geriye düştükten sonra yakaladıkları penaltıyı gole çeviremediklerini hatırlatan Fuat Çapa, şöyle konuştu:

“Penaltı gol olsaydı, maç bizim istediğimiz gibi gidecekti. Devre arasında oyuncularıma biraz daha ilerde baskı yapmalarını söyledim. İkinci yarıya iyi başladık, ancak Keller'e yapılan faul sonrası top kaybı oldu ve 2. golü yedik. Bugün maçı kaybettik ama oynadığımız oyun yaptığımız mücadele bizi ileriki maçlar için umutlandırdı.”

Kasımpaşalı futbolcu Juan Robledo ise Fenerbahçe gibi büyük bir takım karşısında iyi mücadele ettiklerini kaydederek, “Elimize geçirdiğimiz şansları değerlendirebilsek, sonuç daha farklı olurdu” dedi.

Ergün Teber ise Alex'in muhteşem frikik golüyle yenik durama düştüklerini ifade ederek, “Alex'in golünden sonra da iyi mücadele ettik. Bugün Volkan ağabeyin müthiş oynaması 1 puanımızı engelledi” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz