« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cansun patladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>İlhan SÖYLER

<ı>G.Saray Kulübü bir oyuncak ve şov yeri değildir

YÜREK İSTER

Bu kulüpte görev yapmak bir beyin işidir, yürek işidir ve o yürek bizde var...

SÜREN’E SAYGI

Süren ile hiç ters düşmedim. Eğer Faruk Süren aday olsaydı, ben geri çekilirdim...

KOLAY DEĞİL

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım bile zamanı geldi yoruldu. Kolay iş mi?

ZAMANIM VAR

Mart ayına kadar zamanım var. Takımı şahlandırırsam, o kongreye bomba gibi gelirim...

HİÇ KAÇMADIM

G.Saray Kulübü Başkan Adayı Mehmet Cansun, HÜRRİYET'e özel açıklamalar yaptı. Sarı kırmızılı kulübün bir dünya markası olduğunu hatırlatan Cansun, ‘‘Bu ekibin, şimdi sadece birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bunun için herkesin el ele olması gerekir. Görevden hiçbir zaman kaçmadım’’ dedi.

SÜREN İLE ELELE

Cansun şunları söyledi; ‘‘Başkan Faruk Süren ile yönetimde olduğumuz süre içinde hiçbir zaman ters düşmedik. Geçtiğimiz seçimde olduğu gibi şimdi de Faruk Süren aday olsaydı hemen çekilirdim. Biz bu işe ve Galatasaray'a birlikte gönül vermiş insanlarız. Kimse bunun arkasında başka şeyler aramasın.

BEYİN İŞİ

Galatasaray'da görev yapmak bir ayrıcalıktır. Ve Galatasaray Kulübü bir oyuncak değildir. Bu kulüpte görev yapmak, bir beyin işidir, bir yürek işidir. Şov yapma yeri değildir. Bizler bu kulüp için gecemizi gündümüze kattık. Evet borcumuz var. Bunu hiç inkar etmedik. Ama şöyle bir dönün bakın, kimin borcu yok ki.

9 MİLYON DOLAR

İşte Fenerbahçe Kulübü... Fenerbahçe bile zor günler geçirdi. Aziz Yıldırım gibi bir başkan bile zamanı geldi yoruldu, havlu attı. Kolay bir iş mi zannediyorlar başkanlığı... G.Saray'ın şu anda 9 milyon dolar ödemesi gereken borcu var. Bu parayı bir an önce bulmak zorundayım. Onu da bulacağım.

BOMBA GİBİ

Eğer seçilersem mart ayına kadar zamanım var. Bu zamanı çok iyi değerlendirip, gecemi gündüzüme katacağım. Hatta işimi gücümü bırakıp yatağı yorganı Florya'ya sereceğim. Eğer başarılı olur ve G.Saray'ı şahlandırırsam, -ki bunu yapacağım- mart ayındaki kongreye bomba gibi girerim.

GEÇİLMEYİZ

Bundan sonra yapacağımız en büyük iş, G.Saray Futbol Takımı'nı yine vitrine çıkarmak. Geçmiş yılların başarılı günlerini yeniden yakalamalıyız. Bu zor bir iş değil. Ama bundan sonra herkes işinin ciddiyetini kavrayacak. G.Saray hem Türkiye'de, hem de Avrupa'da başarıyı yakalarsa kimse önümüze geçemez.


Bunları da Beğenebilirsiniz