Cansu Dere ile haz peşinde

Hürriyet Haber
02.05.2011 - 15:58 | Son Güncelleme: 02.05.2011 - 15:58

Hazpesindeysen.com'da gerçek hazzı keşfedin.

Magnum Temptation'ın yeni web sitesi hazpesindeysen.com ile Cansu gerçek hazzı arayanlara çok özel tavsiyelerde bulunuyor. Ziyaretçilere çeşitli sorular sorarak onları tanımaya çalışan Cansu Dere, onların seçimleri doğrultusunda en uygun önerileri sunuyor. Özel olarak seçilmiş ve kullanıcıların deneyimlemek için can atacağı bu önerilere ulaşmak için gece sana eşlik etmesini istediğin kadının tarzından, dinlediğin müziğe, sevdiğin film türünden, en beğendiğin Magnum Temptation’a kadar bazı sorulara cevap vermen yeterli.
 
Dünya haz otoritesi Magnum'un yeni ürünü Temptation için hazırlanan bu dijital kampanya ile Magnum tutkunlarına mucize tatillerden, hiç denenmemiş yemeklere, ilginç hobi önerilerinden, şaşırtıcı internet uygulamalarına bir sürü yararlı öneri sunuyor.
 
Cansu Dere Nisan sonunda Magnum Temptation ile bir haz yolculuğuna çıktı ve Paris'teki Magnum Dünya Haz Zirvesi’ne katıldı. Bu zirvede Karl Lagerfeld’in tasarladığı, tüm eşyaların çikolatadan yapıldığı Magnum süitinde özel bir çekim için ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un objektifine poz verdi.


Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Etiketler:

    Sayfa Başı