CANLI YAYINDA KAPIŞTILAR

24 Nisan 2013 - 03:00Son Güncelleme : 24 Nisan 2013 - 10:01

Türkiye Müzik Ödülleri gecesinin ardından büyük bir kavgaya tutuşan Alişan ile Demet Akalın- Okan Kurt çifti bu kez canlı yayında birbirine girdi.

Bugün aynı saatte canlı olarak yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu Alişan, Aramızda Kalsın programının konuğu ise Demet Akalın- Okan Kurt çiftiydi.

BU DOSTLUK MAZİDE KALDI FOTO-GALERİ

DEMET İLE ÇAĞLA ARASINDAKİ KALİTE FARKINI GÖRDÜM  

Alişan'ın ödül gecesinin ardından yaşananları anlatırken " Okan'ın bir derdi varsa karşıma çıksın. Ben sadece Demet'e Okan hakkında duyduklarımı söyledim. Okan karşısındaki  adama bakıp konuşsun. Şerefime laf söyleyecek adam daha dünyaya gelmedi. 10 otobüs adamla gelecek ailem var. Ben  sadece Okan hakkında bildiklerimi söyledim. Bir daha Demet'le karşı karşıya gelmeyiz. Yan yana gelirsek yüzüme tükürsünler.  Bu tartışma sonucunda Demet Akalın ile Çağla Şıkel'in arasındaki kalite farkını gördüm" dedi.

O sırada diğer Aramızda Kalsın'ın canlı yayında olan Demet Akalın ve Okan Kurt,sosyal medya aracılığıyla Alişan'ın bu sözlerini öğrenince çok sinirlendi.

DEMET AKALIN ALİŞAN ARASINDAKİ GERGİN ANLAR

ALİŞAN DEMET İLE EVLENMEMİ İSTEMEDİ

Okan kurt  ‘Demet’i ilk gördüğümde evlenmeyi kafama koymuştum. Demet’in arkadaşıydı (Alişan) gidip geliyordu. Alişan Demet’le evlenmemi hiç  istemedi. Lafın kimden geldiğine bakarım. Bir Türk erkeğinin namusuyla konuşurken dikkat edeceksin. Benim namusuma  laf edilirse orda her şey biter. Benim namusuma eşimin namusuna iş girerse her şey olur. Ya kendi yaptırımlarımı  uygularım ya çekilirim kenara seyrederim. Küçük çocuklar o taraftan da Twitt attılar. Ofisim Hadımköy’de tek başına  gelsin. Ben işadamıyım ben de mi 16 kişiyle karşısına çıkayım. Salı günü Florya’ya çağırdım niye gelmedi?’ dedi.
 
BEN KONUŞACAK OLURSAM...

Demet Akalın ise konu hakkında ‘Benim artık umurumda değil. Alişan artık hayatımdan çıksın. Bu konu konuşulsun  istemiyorum artık. O adam niye doğum günümün önüne geçsin. Konuşacak olursam? Konuşturmasın beni. Ünlem ünlem… Ben konuşacak olursam çok kötü olur’ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 16 Yorum }
 • ozan sinan 24.4.2013 10:13:54
  koalisyon kurup bilerekte atışabilirler bilemeyiz halkı kolayca kandırır bunlara güven olmaz bi bakmışsın yarın yaş pasta etrafında hepsi
 • tt gulsen 24.4.2013 10:10:53
  Birazcık edep yahu, bari eski günlerinizin hatırına sessiz kalın. Nedir paylaşamadıkları bu kadar? Çocuk gibi sosyal paylaşım sitelerinden atarlanmalar, laf sokmalar falan. Karşılaşmaya üçünün de cesareti yok. Arkadan arkaya sallamaya devam..
 • Tuğba Gül 23.4.2013 22:29:16
  Hayy Allah'ım yaaa hep aynı numara "konuşacak olursam...." ay bi konuşun artık sonra da sonsuza kadar susun.. bi rahat verin yaaa..
 • Furkan Şekerci 23.4.2013 21:10:11
  "10 otobüs adamla gelecek ailem var" ne demek ya? Hangi devirde yaşıyoruz şunlardaki akla bak. Ayrıca resmen tehdit değil mi bu, suç değil mi bu açıklamalar?
 • ali veli 23.4.2013 18:32:38
  Demet Akalin ile evlenmis, hala erkegin namusundan bahsediyor. Ne namusu kardesim....
 • Selim Atakan 23.4.2013 17:51:40
  Muhtemelen yeni albumleri cikacak reklam yapiyorlar boyle..
 
HaberlerFenerbahçeGalatasarayburçniobePKKAlmanyaistanbul