« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cankurtaran Ertuğrul

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Toshack, Ankaragücü maçında kadroyu değiştiriyor. Formsuz olan Oktay kulübeye çekilecek, Ertuğrul forvete alınacak, Recep de kadroya girecek.

Heryerde oynuyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Toshack, Türkiye Kupası finalinin ilk maçında Galatasaray karşısındaki hatalar nedeniyle kadroda değişiklik yaptı ve son haftalarda takımın kurtarıcısı olan Ertuğrul'u bundan böyle forvette oynayacağını açıkladı. Toshack, Ertuğrul'un gol bölgelerinde etkili isim olduğunu söyledi.

Oktay makas yedi

Dün aşırı yağmur altında yapılan çalışmada Galatasaray karşısında sayısız gol fırsatı kaçıran Oktay'ı yedek oyuncular ile çalıştıran Toshack genç Yusuf ve kaptan Recep'e Ankaragücü karşısında şans vereceğini belirtti. Toshack, Ankaragücü önünde farklı galip geleceklerini iddia etti.

Onur savaşı

Toshack'ı hata yapmaması için uyaran Futbol Şube Sorumlusu İlker Özbilek ise bundan böyle ligde puan kaybetmeye tahammülleri olmadığını açıkladı. Özbilek, ‘‘Futbolcular Türkiye Kupası'na kilitlenmeli ve mutlaka kazanmalı. Lig maçlarında onurları için savaşmaları lazım’’ dedi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler